Test-Lane

Credit Card
Calendar
Lock

Test-lane.com, Teori ve Tehlike Algılama testlerini geçmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Orijinal DVSA Teori test Soru ve cevapları, Tehlike Algılama Test videoları ile praktik yapıp Bana Gösterin ve Bana Söyleyin soru ve cevap videolarını izleyerek sınavlardaki başarınızı arttırın

Bizi farklı kılan nedir? Amacımız sadece sınavları geçmenize yardımcı olmak değil aynı zamanda sayfamızdaki bilgileri Türkçe olarak da öğrenip anlamanız ve özel olarak tarafımızdan hazırlanmış direksiyon dersi videoları ile Trafik kurallarını öğrenip sınavlardaki başarınızı arttırmayı ve daha güvenli bir sürücü olmanızı hedefliyoruz.

Paranızın karşılığının en iyi değerini sunuyoruz. Web sayfamız ve mobile uygulamamız aşağıdakileri bölümleri içermektedir:

Teori Testi

Orijinal DVSA revizyon soru ve cevaplarını açıklamaları ile çalışın. Teori test sınav günü sınav hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Tehlike Algılama Testi

Sürüş sırasında yolda olabilecek potansiyel tehlikeleri algılamanızı test etmek ve gerçek trafik durumlarına hazırlamak için hazırlanmıştır. Tıpkı gerçek test gibi!

Bana Gösterin & Bana Söyleyin

Gerçek sınavda kullanılan ve DVSA uzmanları tarafından hazırlanan soru ve cevap videolarıdır. Bu sorulardan sadece bir tane bana gösterin ve bir tane bana söyleyin sorusunu direksiyon sınavında sınav görevlisine cevaplayacaksınız.

Neden Test-lane.com?

Test-Lane.com, DVSA ' den özel olarak web sitemizde ve mobile uygulamamızda DVSA Teori Test ve Tehlike Algılama Kliplerini kullanmak için lisanslanmış ve Türkçe'ye çevrilmiştir

İngilizceyi ikinci dil olarak konuşanlara yardımcı olmak için yakın gelecekte başka dillere de çevirmeyi hedefliyoruz.

Zamanınızın değerli olduğuna inanıyoruz. Ders çalışmak veya pratik yapmak için zaman ve yeri siz seçin!

Fiyatlandırma

İhtiyaçlarınıza uygun esnek, şeffaf fiyatlandırma.

Web Sayfası 1 yıllık kullanım

£4.99

Teori testini ve direksiyon sınavını kolay geçmeniz ve bilgileri ve kuralları daha iyi anlamanız için tüm testler, videolar ve trafik kuralları İngilizce ve Türkçe çeviri olarak sunuyoruz. Gelecekte bu uygulamayı diğer dillerde de sunmayı hedefliyoruz.

  • DVSA lisanslı 14 Uygulama teorı test bölümü soru, cevap ve açıklamaları
  • DVSA lisanslı yaklaşık 950 Uygulama teorı test bölümü soru, cevap ve açıklamaları
  • Gerçek teori testini geçme şansınızı arttırın
  • Sınırsız praktik yapma şansı
  • 20 adet DVSA Tehlike Algılama Klipleri
  • Bana göster& Bana Söyle Soru ve Cevapları
  • Trafik kuralları